Zadzwoń: 48-331-49-54


lub napisz do nas

Imię i nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Zapytanie:
Podaj wynik:
+
=


O ośrodku


OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO OHP W RADOMIU kontynuuje działania szkoleniowe, tradycje zapoczątkowane przez Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów w Radomiu. Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń prowadzonych od 1974r.


Prowadzimy działalność szkoleniową umożliwiającą uzyskanie uprawnień operatora do obsługi maszyn wymienionych maszyn w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz.U. z dnia 15.10.2001r. Nr 118 poz. 1263).Kontrolę programową i merytoryczną nad prowadzonymi kursami sprawuje Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Posiadamy potwierdzenie IMBiGS-u upoważniające do prowadzenia kursów. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia każdy kursant zostaje dopuszczony do Egzaminu organizowanego przez Państwową Komisję Egzaminacyjną.


Nasz Ośrodek posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru instytucji szkoleniowych wydane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie o nr ewidencyjnym 2.14/00023/2011.


Oferowane przez nas usługi szkoleniowe skierowane są do głównie do Małych i Średnich Przedsiębirostw (ich pracowników) a także do osób bezrobotnych kierowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy oraz innych osób zainteresowanych zdobyciem zawodu operatora.


Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez doświadczoną kadrę inżynierską w dogodnych warunkach - klimatyzowanych salach wyposażonych w różnego rodzaju pomoce naukowe, tablice interaktywne, rzutniki multimedialne, kamery, wizualizery.


 Nowoczesne techniki i metody nauczania sprawiają, że zajęcia są ciekawe i absorbujące.

 

Serdecznie zapraszamy !!!